|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Lyon L100 76W 3CCT V952
Артикул
V952
Немає в наявності
3 965 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 76 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
19 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х4 см |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Скандинавська ЛЕД люстра у белом корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Розмір світлового корпусу: 100х19х19 см або 120х23х23 см Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 69 Вт (35 Вт тепле та холодне світло) 76 Вт (38 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 3-х кольорах корпусу: чорний, білий та золото.

Кур'єром по Києву