|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Mabell L100 54W 3CCT V948
Артикул
V948
В наявності
2 125 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 54 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
4 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Лінійний чорний мінімалістичний ЛЕД світильник у двох довжинах корпусу: 100 та 120 см. Розмір світлової лінії: 100х4х6 см (або 120х4х6 см). Світильник має 3 режими освітлення, потужність 54 Вт (27 Вт тепле та холодне світло).






Кур'єром по Києву