|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Mandarin L110 5xE27 V185
Артикул
V185
В наявності
5 825 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13х13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
Опис
Люстра - стильна мінімалістична модель у видовженому корпусі чорного кольору з 5-ма плафонами-спотами (13х13 см). Цоколь Е27 на 5 ламп. Довжина люстри - 110 см, ширина - 40 см. Особливістю даної моделі є регулюючі плафони - це особливість, яка робить цей підвісний світильник дуже практичним. Висота люстри регулюється від 30 до 120 см завдяки трубкам 20 та 30 см. Відстань між кріпленням 45 см. Кріплення монтажна планка 12 см та трос. - це сучасна люстра, яка знайде своє місце в інтер'єрі будь-якого стилю. Це люстра, яка розсіює однорідне світло, ідеальний варіант, щоб використовувати його в їдальні або на кухні. Чудово підійде для столу чи барної стійки! Також може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в креативних просторах, шоурумах.

Кур'єром по Києву