|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Margaret L100 56W 3CCT V704
Артикул
V704
В наявності
3 645 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 56 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 22х7х3 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Серія видовжених підвісних ЛЕД люстр-хвиль представлена у двох розмірах копусу (довжиною 100 та 120 см) та двох кольорах металу (білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 56 Вт 120 см - 65 Вт

Кур'єром по Києву