|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Margo L90 55W 3CCT V913
Артикул
V913
Немає в наявності
4 115 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 55 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Відстань між точками кріплення | 49-41-49 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Тип | А |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Чорна лінійна ЛЕД люстра з 2-а лініями у скандинавському стилі у двох розмірах корпусу: 90 та 110 см. Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 55 Вт (28 Вт тепле та холодне світло) 65 Вт (32 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву