|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Margo L120 18W 3CCT V5432
Артикул
V5432
Немає в наявності
2 945 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 18 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Чорна лінійна ЛЕД-люстра у скандинавському стилі-це витончене рішення для сучасних інтер'єрів, яке поєднує мінімалізм, функціональність і стиль. Вона ідеально підходить для зон освітлення обідніх столів, кухонь або робочих просторів, додаючи простору сучасності та елегантності. Люстра доступна у двох розмірах корпусу: 95 см із потужністю 14 Вт. 120 см із потужністю 18 Вт. Оснащена вбудованими ЛЕД-елементами з трьома режимами освітлення (тепле, нейтральне, холодне світло), люстра дозволяє налаштовувати атмосферу відповідно до ваших потреб. Її чорний металевий корпус гармонійно вписується у скандинавський, мінімалістичний або модерний стиль інтер'єру, створюючи стильний акцент, що не перевантажує простір.








Кур'єром по Києву