|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Margot L120 57W 3CCT V910
Артикул
V910
Немає в наявності
4 205 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 57 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3 см |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Закручена ЛЕД люстра у скандинавському стилі. Корпус люстри виконано із металу в чорному кольорі. Ця модель є в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см. Люстра має 3 режими освітлення. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 57 Вт (29 Вт тепле та холодне світло) 66 Вт (33 Вт тепле та холодне світло) Ця модель люстри представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.

Кур'єром по Києву