|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Marseille L100 7xG9 V858
Артикул
V858
В наявності
4 586 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 105 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 75 до 105 см. Довжина металевого корпусу - 100 см. Ця модель люстри представлена у комплектації 7 та 9 плафонів і у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.

Кур'єром по Києву