|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Marseille L120 9xG9 V865
Артикул
V865
В наявності
6 236 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 105 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри виконана у латунному металевому корпусі із прозорими скляними плафонами зовні та матовими всередині (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 75 до 105 см. Довжина металевого корпусу - 120 см. Дана модель люстри представлена у комплектації на 7 та 9 плафонів.

Кур'єром по Києву