|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Mila V6103 LED 82W 4000К L150
Артикул
V6103
Немає в наявності
8 735 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 82 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
150 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра складається з металевої планки-корпусу, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка ЛЕД стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах корпусу: 100 см (62 Вт, неон довжиною 3 м, відстань між кріпленням 60 см) - загальна довжина 120 см 120 см (82 Вт, неон довжиною 4 м, відстань між кріпленням 70 см) - загальна довжина 150 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 65 до 90 см з неоном (в комплектацію входять 2 трубки довжиною 30 см). Кріплення відбувається у двох точках: хрестовини по 12 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.


Кур'єром по Києву