|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Molokai L100 9xG9 V349
Артикул
V349
В наявності
8 843 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см) та декоративними чорними велюровими плафонами-кульками. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Дана модель люстри у видовженому корпусі є на 18 (100 см - 9 ламп) та 22 (120 см - 11 ламп) плафони. Також вона представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.

Кур'єром по Києву