|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Molokai L120 11xG9 V4645
Артикул
V4645
В наявності
10 760 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 11 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х5х3 см |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри в скандинавському стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см) та декоративними чорними велюровими плафонами-кульками. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Видовжена чорна люстра з чорно-білими плафонами у 2-х розмірах: на 18 плафонів - довжина 100 см - 9 ламп | 9 декоративних чорних кульок - стельова основа 50х6х2,5 см - монтажна планка 16,5 см на 22 плафони - довжина 120 см - 11 ламп | 11 декоративних чорних кульок - стельова основа 50х5х3 см - монтажна планка 32 см Дана модель люстри у видовженому корпусі є на 18 (100 см - 9 ламп) та 22 (120 см - 11 ламп) плафони. Також вона представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та латунь.

Кур'єром по Києву