|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Movie L100 18xG9 V3912
Артикул
V3912
Немає в наявності
7 835 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 18 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
47 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 108х44х17 см |
Опис
Лінійна люстра з мініатюрними білосніжними плафонами, що хаотично розмістились на золотистому корпусі люстри Модель на 18 скляних плафонів білого, матового кольору, корпус метал глянцеве золото

Кур'єром по Києву