|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Murano L85 4xG9 V4910
Артикул
V4910
Немає в наявності
4 015 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Відстань між точками кріплення | 40 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
Опис
Сучасна модель підвісної люстри в мінімалістичному стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (12х10 см). Цоколь G9, лампочки ідуть в комплекті. Висота люстри регулюється від 25 до 125 см, тому Ви з легкістю зможете підлаштувати освітлення під потреби приміщення. Ця модель люстри представлена у 2-х розмірах: на 4 плафони - довжина 85 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 40 см на 5 плафонів - довжина 100 см - ширина 20 см - відстань між кріпленням 55 см Люстра стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй видовженій формі, вона створює динамічний вигляд, а плафони нестандартної форми привертають увагу. Ця модель є чудовим вибором як для домашнього інтер'єру, так і для офісів чи навіть кафе, ресторанів.

Кур'єром по Києву