|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Nan L85 73W 3CCT V744
Артикул
V744
В наявності
3 735 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 73 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Нова сірія підвісних ЛЕД люстр представлена у двох розмірах копусу (довжиною 85 та 100 см) та трьох кольорах металу (золотий, білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 85 см - 73 Вт (36 Вт тепле та холодне світло) 100 см - 78 Вт (39 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву