|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Naria L100 53W 3CCT V729
Артикул
V729
В наявності
3 285 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 53 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Нова серія підвісних ЛЕД люстр представлена у двох розмірах корпусу (довжиною 100 та 120 см) та чотирьох кольорах металу (золотий, хром, білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 100 см - 53 Вт (26 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 60 Вт (30 Вт тепле та холодне світло)

Кур'єром по Києву