|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Palazzo L100 15xG4 V500
Артикул
V500
В наявності
10 715 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Видовжена дизайнерська люстра зі скляними кришталевими палочками у металевому корпусі кольору хром на 15 ламп. Модель доступна у довжині корпусу 100 см. Серія підвісних люстр - це сучасна класика, що доповнює інтер'єр та робить його вишуканим та водночас елегантним. Ця серія включає підвісні кільцеві люстри у металевому корпусі кольору хром (діаметр 60, 80 см та подвійна - 60+80 см), підвісний круглий світильник та видовжену люстру (довжина 100 см).

Кур'єром по Києву