|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Phanton L120 2xE27 30W 4000К V559
Артикул
V559
В наявності
5 585 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 14х15 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х3 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
ЛЕД люстра у металевому каркасі з двома конусоподібними плафонами розміром 14х15 см (цоколь Е27) з нейтральним денним світлом. Є можливість регулювати висоту від 30 до 175 см. Люстра доступна у двох довжинах: 100 см та 120 см; та у двох кольорах металевого корпусу: чорний та білий.


Кур'єром по Києву