|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Ralar D60 18W V245
Артикул
V245
В наявності
7 405 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стильна мінімалістична модель люстри у круглому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами. Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах. Розмір спота 16х3 см. Кругла підвісна чорна люстра доступна у 3-х варіантах: 6 спотів - загальний діаметр 60 см (кільце 50 см), потужність - 18 Вт 8 спотів - загальний діаметр 80 см (кільце 60 см), потужність - 28 Вт 10 спотів - загальний діаметр 95 см (кільце 85 см), потужність - 35 Вт Серія люстр з регулюючими плафонами-спотами представлена у 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (на 6, 8 або 10 спотів) видовжена люстра (довжина 120 см на 6 спотів) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.

Кур'єром по Києву