|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Ralar L120 18W V385
Артикул
V385
Немає в наявності
8 415 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 18 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 16х3 см |
| Розмір стельової основи | 35х5х2 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стильна мінімалістична модель люстри у видовженому корпусі чорного кольору з плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 120 см, ширина - 20 см. Розмір спота 16х3 см. Потужність 18 Вт. Особливістю даної моделі є регулюючий механізм на спотах. Серія люстр з регулюючими плафонами-спотами представлена у 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (три діаметри: 60, 80 та 100 см) видовжена люстра (довжина 120 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.

Кур'єром по Києву