|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Raphael L100 5xE27 V358
Артикул
V358
В наявності
4 295 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
6 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 11х6 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стильна мінімалістична модель люстри у видовженому корпусі кольору латунь з 5-ма плафонами-спотами. Довжина корпусу люстри - 100 см, ширина - 6 см. Розмір спота - 11х6 см. Особливістю даної моделі є 3 режими освітлення на спотах. Цоколь Е27 на 5 ламп. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см завдяки трубкам 20 та 30 см. Відстань між кріпленням 25 см. Кріплення монтажна планка 10 см у двох точках. Серія люстр з плафонами-спотами представлена у 2-х кольорах корпусу: латунь та чорний. Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.

Кур'єром по Києву