|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Tasmania L100 5xE27 V3490
Артикул
V3490
В наявності
10 365 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | у трьох точках |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 70х35х20 см |
| Тип приміщення | у вітальню |

Кур'єром по Києву