|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена V5825 LED 26W 4000К D5 L100 H10
Артикул
V5825
В наявності
6 625 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 26 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 15х5х3 см |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Елегантний підвісний світильник створює атмосферне освітлення, випромінюючи м'яке світло як до стелі, так і вниз. Його вишуканий дизайн поєднує чорну металеву основу та витягнуті металеві плафони кольору латунь, які кріпляться до корпусу у лінійному порядку. Завдяки двосторонньому розсіюванню світла, плафони рівномірно освітлюють простір, додаючи інтер'єру затишку та гармонії. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами, що випромінюють приємне нейтральне світло. Модель доступна у трьох розмірах: 100 см - 2 світлові модулі 140 см - 3 світлові модулі 180 см - 4 світлові модулі Завдяки регульованій висоті підвісу від 25 до 120 см, світильник можна адаптувати до різних приміщень. Ідеальний вибір для обіднього столу, кухонного острова, вітальні чи стильного ресторану, де він стане витонченим дизайнерським акцентом.


Кур'єром по Києву