|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Verona L100 15W 3CCT V3297
Артикул
V3297
Немає в наявності
4 435 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 15 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 105х27х25 см |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Модель доступна у двох розмірах: 100 см та 120 см

Кур'єром по Києву