|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра видовжена Yaku L120 7xG9 V3127
Артикул
V3127
В наявності
5 432 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 86х32х17 см |
| Тип приміщення | на кухню |

Кур'єром по Києву