|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Yamena D60 7xG9 V4974
Артикул
V4974
В наявності
5 188 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 77 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія плафонних люстр-це сучасний дизайн із витонченими деталями, що гармонійно доповнить будь-який інтер'єр. Моделі виконані у двох кольорах корпусу: елегантна латунь та сучасний чорний, які можна обрати залежно від стилю вашого приміщення. Люстри оснащені круглими білими плафонами діаметром 15 см, які забезпечують м'яке та рівномірне освітлення. Доступні комплектації: На 4 плафони з діаметром конструкції 60 см. На 7 плафонів з діаметром конструкції 75 см. Моделі оснащені цоколем 9, що дозволяє використовувати компактні сучасні лампи. Висота люстр коригується за допомогою трубок, які можна обрати з довжиною 47 см або 77 см, що забезпечує адаптацію до різних приміщень. Ця серія стане чудовим акцентом у вітальні, їдальні чи спальні, додаючи простору сучасності та витонченості.

Кур'єром по Києву