|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з чорною екошкірою на 10 абажурів S 1449/10 BK V3089
Артикул
V3089
В наявності
10 435 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Чорний |
Опис
Сучасна класична люстра з тканинним білими абажурами в металевому корпусі кольору хром в поєднанні з екошкірою чорного кольору. Серія абажурних люстр в металевому корпусі кольору хром із фурнітурою екошкіри (чорна, біла або коричнева) та прозорим кришталем представлена у 3-х комплектаціях: на 3, 6 та 10 ламп! В серії до люстр є також бра.

Кур'єром по Києву