|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Abbey D68 12xG9 V3756
Артикул
V3756
В наявності
5 325 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра у золотому металевому корпусі з 6-ма плафонами на два джерела світла: скляний плафон-куля (білого кольору) з цоколем 9 - 6 шт металевий плафон у вигляді споту (конусоподібний) з цоколем 10 - 6 шт Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладів із складовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників є регуюючий механізм на основі кріплення плафона. Серія у золотому кольорі корпусу із білим плафоном (плафонами) містить такі освітлювальні прилади: кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу) видовжена люстра (на 3 або 5 подвійних плафонів) бра торшер настільна лампа

Кур'єром по Києву