|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Adela D105 9xG9 V1166
Артикул
V1166
В наявності
9 335 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
105 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
105 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина + 3 троси |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 105х42х20 см |
Опис
Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь або чорний на 9 матових плафонів

Кур'єром по Києву