|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Agnes D90 H35 8xE27 V1175
Артикул
V1175
Немає в наявності
5 585 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 69х59х20 см |
Опис
Мінімалістична люстра в корпусі метал чорного кольору із фурнітурою латунь на 4 матових плафона. Оптимальна лампочка за розміром плафону максимальної потужності 6Вт. Рекомендуємо на площу до 16 м кВ (без додаткових джерел світла).

Кур'єром по Києву