|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Agnes L75 6xE27 V1176
Артикул
V1176
В наявності
4 185 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 61х53х20 см |
Опис
Мінімалістична люстра в корпусі метал чорного кольору із фурнітурою латунь на 4 матових плафона. Оптимальна лампочка за розміром плафону максимальної потужності 6Вт. Рекомендуємо на площу до 12 м кВ (без додаткових джерел світла).

Кур'єром по Києву