|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Andros D80 10xE27 V2769
Артикул
V2769
В наявності
3 295 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | D |
Опис
Люстра представлена на 6 або 10 плафонів янтарного або білого матового кольору Корпус метал чорного кольору із фурнітурою латунь, на корпусі розміщені кришталеві декоративні камінчики

Кур'єром по Києву