|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Aria D90 8xE27 V4245
Артикул
V4245
В наявності
3 715 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 76 см |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 75х51х20 см |
Опис
Прикраса стелі в скандинавському стилі з плафонами з білого скла з фурнітурою в кольорі латунь Модель доступна на 6 та 8 плафонів

Кур'єром по Києву