|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Asai D90 8xE14 V4745
Артикул
V4745
В наявності
5 065 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в металевому латунному корпусі з 8 білими глянцевими плафонами. Особливістю дизайну цієї моделі є білі глянцеві плафони ( ; 15 см) з вирізом, який можна спрямовувати в будь-який бік. Це створює в приміщенні особливу світлову атмосферу, де світло та тіні грають у гармонії. Висота люстри регулюється (28 або 60 см) залежно від особливостей інтер'єру. Модель представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в двох комплектаціях: - На 6 плафонів-діаметр 80 см, довжина ріжків 16 см. - На 8 плафонів-діаметр 90 см, довжина ріжків 21 см. Завдяки простоті й елегантності, ці підвісні світильники ідеально доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.

Кур'єром по Києву