|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Asai D80 6xE14 V4746
Артикул
V4746
Немає в наявності
4 165 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в металевому латунному корпусі з 6 білими глянцевими плафонами. Особливістю дизайну цієї моделі є білі глянцеві плафони ( ; 15 см) з вирізом, який можна спрямовувати в будь-який бік. Це створює в приміщенні особливу світлову атмосферу, де світло та тіні грають у гармонії. Висота люстри регулюється (28 або 65 см) залежно від особливостей інтер'єру. Модель представлена в двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та в двох комплектаціях: - На 6 плафонів-діаметр 80 см, довжина ріжків 16 см. - На 8 плафонів-діаметр 90 см, довжина ріжків 21 см. Завдяки простоті й елегантності, ці підвісні світильники ідеально доповнюють інтер'єр будь-якого приміщення, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.

Кур'єром по Києву