|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Birillo D50 9xE27 V2455
Артикул
V2455
В наявності
4 354 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Сатин-нікель |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
27 см |
| Максимальна висота | 97 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 13х12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Розмір упаковки | 41х34х23 см |

Кур'єром по Києву