|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Chester D50 15xG9 V4915
Артикул
V4915
Немає в наявності
8 415 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Хочете зробити свій інтерʼєр стильним і сучасним? Тоді підвісні люстри-пучки - саме те, що вам потрібно! Ці люстри - справжній хіт. Вони не просто освітлюють простір, а додають йому особливого шарму. Люстра-пучок у металевому корпусі кольору латунь доступна на 15 плафонів або 21 плафон. Діаметр кожного плафона 12 см. Загальний максимальний діаметр люстри - 50 см. Люстри-пучки круті тим, що ви можете налаштовувати висоту (від 35 до 110 см) і напрямок світла, як вам зручно. Ідеальні для кухні, вітальні чи обідньої зони - вони точно привернуть увагу і стануть родзинкою вашого інтерʼєру.

Кур'єром по Києву