|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Chester V5810 3xG9
Артикул
V5810
Немає в наявності
1 775 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Підвісні люстри-пучки-це стильне й сучасне рішення для тих, хто прагне перетворити освітлення на головний акцент інтер'єру. Витончена колекція поєднує латунну металеву основу з білими скляними плафонами діаметром 12 см, створюючи елегантний контраст і легку візуальну динаміку. Колекція представлена у пʼяти варіантах: на 3, 7, 13, 15 та 21 плафон, що дозволяє підібрати модель під розмір і стиль будь-якого простору. Люстри оснащені цоколем 9 для компактних джерел світла. Особливість моделей-гнучке регулювання конфігурації. Завдяки регульованим тросам, люстру можна трансформувати: від щільного симетричного пучка до каскадної повітряної композиції, що особливо ефектно виглядає у просторих кімнатах. При цьому висота підвісу є регульованою. Ці люстри ідеально підходять для кухні, вітальні чи обідньої зони, а також для стильних лофтів або офісів, додаючи простору характеру, індивідуальності та світлового шарму.

Кур'єром по Києву