|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Claus D89 H55 9xE27 V468
Артикул
V468
В наявності
4 109 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
89 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
89 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | латунь |
Опис
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 89 см) білих плафонів (діаметр плафона 12 см) у чорному металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.

Кур'єром по Києву