|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Defeza D90 8xE27 V2218
Артикул
V2218
В наявності
4 055 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
Опис
Мінімальна висота 10 см (плафони у горизонтальному положенні), 30 см (положення плафонів донизу), 25 см (положення доверху)

Кур'єром по Києву