|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Desliz D95 10xE27 V1413
Артикул
V1413
В наявності
5 933 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
95 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Розмір упаковки | 55х38х49 см |

Кур'єром по Києву