|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Equorin D35 7xG4 V4166
Артикул
V4166
В наявності
4 052 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Яскравий підвісний світильник із неймовірними скляними подвійними кольоровими плафонами (п'ять кольорів плафонів: прозорий, синій, зелений, червоний, рожевий). Стельова основа і кріплення світильника виконані із металу кольору хром. Серія підвісних світильників доступна до замовлення на 5, 7, 9 або 19 плафонів. В комплекті лампочки потужністю 2 Вт (4000К).

Кур'єром по Києву