|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Facet L50 15xG9 V714
Артикул
V714
Немає в наявності
7 905 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 61х33х33 см |
Опис
Сучасна підвісна люстра-трансформер із двома варіантами плафонів: білий матовий та подвійний прозорий плафон

Кур'єром по Києву