|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Ficus D66 6xG9 V1955
Артикул
V1955
Немає в наявності
2 703 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
66 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
66 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Розмір упаковки | 45х31х23 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра на 6 або 10 плафонів в чорному корпусі із золотистою або хромованою фурнітурою Цоколь G9, лампочки в комплекті

Кур'єром по Києву