|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Firenze D75 15xG9 V5080
Артикул
V5080
Немає в наявності
7 475 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 15 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Діаметр кільця | 54 см |
| Розмір стельової основи | 14х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Зустрічайте нову модель підвісної кільцевої люстри, яка вражає своїм стильним дизайном та витонченими деталями. Особливої чарівності люстрі надають оригінальні подвійні плафони: внутрішній шар виконаний із матового скла, а зовнішній-із теплого янтарного, що створює м'яке, затишне світіння і додає інтер'єру особливого шарму. Основа люстри складається з чорного металевого кільця, діаметром 54 см (загальний діаметр люстри 75 см), на якому рівномірно розташовано 15 подвійних плафонів діаметром 10 см кожен. Така комбінація плафонів створює гармонійний візуальний ритм і привабливу гру світла. Завдяки використанню цоколів 9, люстра підтримує сучасні світлодіодні лампи, що забезпечують ефективне та комфортне освітлення для будь-якої кімнати. Висота люстри регулюється в межах від 30 до 155 см, що дозволяє підлаштувати її під висоту стелі й досягти ідеального освітлення для вашого простору.

Кур'єром по Києву