|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Flam D70 6xG9 V5083
Артикул
V5083
В наявності
5 085 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір фурнітури | Золотий |
Опис
Сучасна модель плафонної люстри доступна у комплектації на 6 білих скляних плафонів (діаметр плафона 15 см) у металевому корпусі кольору чорний хром із золотою фурнітурою. Діаметр люстри 70 см. Мінімальна висота 50 см, максимальна - 60 см. Ця модель люстри чудово підійде для сучасних інтер'єрів та стане гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.

Кур'єром по Києву