|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Flosk D65 H25 6xE27 V1409
Артикул
V1409
Немає в наявності
2 645 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 36х36х30 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельовий світильник у вінтажному стилі на 6 плафонів кольору янтар або графіт

Кур'єром по Києву