|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Gelid D90 H20 6xE27 V1184
Артикул
V1184
В наявності
3 535 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Стельова люстра у чорному металевому каркасі із білими матовими плафонами. Модель представлена на 6, 8, 10 та 12 плафонів.

Кур'єром по Києву