|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Gelo 7xG9 V3784
Артикул
V3784
В наявності
4 181 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 8 |
|---|---|
| Кількість ламп | 7 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Максимальна висота | 100 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем. Світильник на 1, 3, 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині. Висота регулюється завдяки металевим тросам. В комплекті є лампи 3 Вт.





Кур'єром по Києву