|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра з плафонами Genova D85 8xE27 V917
Артикул
V917
В наявності
6 911 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 95 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір фурнітури | Сатин |
Опис
Сучасний вигляд люстрі надає її неординарний дизайн, трубки різної довжини 40/30/20 см із прозорими плафонами з чорним металевим корпусом чудово доповнює сатинова фурнітура. Цоколь Е27 на 8 ламп (поміщається лампочка 7 вт). Особливістю даної люстри є її конструкція, яка на етапі складання та монтажу може мати різні форми в залежності від розміщення трубок. У наших фото Ви знайдете три варіанти складання даної моделі.

Кур'єром по Києву